13/09/2020

אין דבר שמגדיר טוב יותר את החג כמו ארוחת החג.
קל להיסחף בעונת החגים לאכילת יתר.


השילוב של ארוחות משפחתיות חגיגיות, רצף ימי חג ושבת, מנוחה והעדר פעילות ספורט יכולים להוסיף לכם בין שניים לשלושה קילוגרמים במשך תקופה זו של חמישה עד שישה שבועות.
גם ארוחות הביניים שמתווספות לאכילת הקלוריות העודפות ביום – בעוגיית חג, אגוזים, ממתקי החג. אף שזה לא נשמע הרבה, התוצאות ידרשו השקעה בחזרה לאיזון המשקל והכושר.


המפתח הוא לבצע בחירות בריאות יו...

06/09/2020

התחושה שאינכם יודעים מה גורם לכם לאי נוחות בבטן, למה לשייך את כאב לפעמים ברום הבטן, לפעמים בבטן תחתונה, לעתים עם נפיחות "מרגישים בחודש שישי" ולפעמים מלווה בגזים ואי נוחות, לעתים שינוי בהרגלי יציאות (פעם שלשול פעם עצירות), היא לא נעימה.
מטופלים שמגיעים אלי לרוב מרגישים רע נפשית בעקבות המצב, כי התחושה הזו מגבילה את לבושם, את היציאה מהבית, את התפקוד בעבודה ואת שמחת הארוחה עם החברים והמשפחה.

אם זה מדבר אליכם, אתם משתייכים לאלו המ...

ישנן דרכים רבות לנהל ואף להפחית את רמות הלחץ כשאנחנו מרגישים מתוחים.
האוכל יכול להיות אחד מבני בריתנו הגדול ביותר - או אויבנו.

המזון יכול לגרום להורדה או להעלאת רמות הלחץ שלנו, לכן חשוב לשים לב למה שאנחנו אוכלים כשאנחנו מרגישים מרוטי עצבים.
 

הלחץ מהווה חלק מחיי היומיום שלנו ועלול להשליך על בריאות הגוף והנפש.
במצבים הללו עולה הצורך שלנו בחומרים מזינים מסוימים, כמו:
ויטמין C, ויטמין B, סלניום ומגנזיום ונמצא גם שיש מספר מזונות חשו...

מי אוכל בריא יותר גברים ונשים ומה מיוחד בתזונת נשים. מהם ההדגשים של תזונת נשים הרזיה בריאות ונשים

תזונה בתחרות מטרתה לשפר את ההרגשה ויכולת הריצה, למנוע בעיות בדרכי העיכול, למנוע התייבשות או תשישות ולהביא את הרץ למקסימום תוצאה במינימום זמן. בנוסף חשיבותה - להביא להתאוששות קצרה בתום הריצה. המושג להכות בקיר Hitting the wall  -הוא פחדם של הרצים והוא עלול לקרות לכל אחד כאשר מאגר הפחמימות (הגליקוגן בכבד ובשרירי הגוף) יורד- אז המוח והשרירים מראים סימני עייפות ותחושה של דשדוש בבוץ. ההמלצות שיובאו כאן מטרתן למנוע זאת. אולם, יש לזכו...

תזונה בתחרות מטרתה לשפר את יכולת הריצה וההרגשה, למנוע בעיות בדרכי העיכול, למנוע התייבשות או תשישות ולהביא את הרץ למקסימום תוצאה במינימום זמן.בנוסף חשיבותה - להביא להתאוששות קצרה בתום הריצה. המושג להכות בקיר Hitting the wall  -הוא פחדם של הרצים והוא עלול לקרות לכל אחד כאשר מאגר הפחמימות (הגליקוגן בכבד ובשרירי הגוף)  - יורד. אז המוח והשרירים מראים סימני עייפות ותחושה של דשדוש בבוץ. ההמלצות שיובאו כאן מטרתן למנוע זאת. אולם, יש לז...

רקע

תזונה בריאה היא הבסיס לחיים בריאים ומאוזנים.

בתקופת ההיריון תזונה בריאה חשובה במיוחד: הגוף נערך להתפתחות העובר ולתהליך ההנקה, מתפתחות רקמות הרחם והשליה ומתגברת אספקת הדם. עליה נאותה במשקל מטיבה עם בריאות האישה והעובר, מפחיתה סיכונים לסיבוכים ותורמת לבריאות היילוד.

על האישה ההרה לעדכן את הצוות הרפואי על מצבה הבריאותי וכן על הרגלי האכילה המיוחדים שלה, כגון תזונה צמחונית או טבעונית, אלרגיות למזון, בעיות עיכול או דיאטה מיוחדת. 

יו...

להלן ספר שכתבה גילה אדלר על קסם התזונה הסינית- סינדרומים תזונה ומתכונים גילה אדלר

קריאה מהנה לחצו כאן


לטפל בקנדידה בעזרת הדיאטה 
דלקת של מערכת המין הנשית תבטאת בגרד חמור באזור הנרתיק ,נפיחות , הפרשה לבנה רבה דמוית גבינה  , אי נוחות ,צריבה מקומית ואף דימום . דלקת זו נגרמת ע" פטריית בשם  קנדידה אלבקינס . היא נפוצה מאוד בקרב נשים. על פי הסטטיסטיקה לפחות 50% מהנשים בגיל הפיריון סבלו ממנה לפחות פעם אחת .חלקן סובלות ממנה לאחר נטילת אנטיביוטיקה או גלולות למניעת הריון .חלקן  בזמן הריון .מחלות כמו סוכרת ,דיכוי המערכת החיסונית ע"י  תרו...

הגורמים לסרטן ידועים רק בחלקם, אך ידוע שרק חלק קטן מהם בין 5-10 אחוזים קשורים לגורמים תורשתיים ורובם הגדול קשורים לגורמים סביבתיים והתנהגותיים. על פי משרד הבריאות פברואר 2011 רשם לאומי לסרטן – המרכז הלאומי לבקרת מחלות – המחלות הממאירות הן הגורם מספר 1 בישראל בתמותה וכל אדם שני בממוצע יחלה במהלך חייו בסרטן.

לקריאה מהנה לחצו כאן

הכותבת היא דיאטנית קלינית , מטפלת ברפואה סינית ובצמחי מרפא מערביים.

Please reload

 צור קשר -

גילה אדלר

מדיקל סנטר אחוזת ראשונים - רחוב הנחשול 30 ראשון לציון 7543730
קליניקה פרטית - רחוב האחים סולימן 16
ראשון לציון  7543730

טלפון:  052-6811144

 adlergila1234@gmail.com :דואר אלקטרוני

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2017 By Gila Adler All Rights reserved

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon